Wyszukiwarka

Aktualności

Na remis z A-klasowym Beskidem Żegocina

• autor: Admin, 2015-03-16 02:29

Mecz trwał 90 minut: trzy tercje po 30 minut. Obie drużyny rywalizowały w bardo trudnych warunkach.

Przeważaliśmy w pierwszych 70 minutach, przypieczętowując je dwoma bramkami. W ostatnich 20 minutach oddaliśmy jednak inicjatywę gościom i to oni strzelając w ostatnich sekundach bramkę wyrównującą na 2:2, ustalili wynik końcowy spotkania.

Relacja spotkania:

herb LKS Wierchy Pasierbiec - seniorzy
2:2
(2:0)
herb Beskid Żegocina
LKS Wierchy Pasierbiec vs. KS Beskid Żegocina
MIEJSCE: Miejskie boisko pod szpitalem w Limanowej.

2015-03-15, godz. 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Z tych pierwszych 70 minut gry możemy być naprawdę bardzo zadowoleni, zwłaszcza dlatego, że jeszcze w zeszły piątek... trenowaliśmy na hali i dopiero wchodzimy od dzisiejszego dnia na dobre na orlika i murawę - w miarę możliwości, jak też aura pozwoli, bo nasz stadion jest wciąż w remoncie.

Pierwszy sparing drużyny Seniorów przed rundą wiosenną

z wiceliderem A-klasy Bocheńskiej - Beskidem Żegocina:

- trener Mateusz Wroński powiedział po meczu:

Jestem zadowolony z pierwszego meczu kontrolnego. Jak na pierwszy sparing na wiosnę, naprawdę fajna techniczna gra piłką, spokój i pewność siebie, sporo sytuacji strzeleckich... w tak trudnych warunkach to naprawdę sztuka. Przy lepszej skuteczności mogliśmy nawet pokusić się o wygraną, cieszy mnie taka postawa drużyny na boisku.

A więc tak, cieszę się właśnie najbardziej z gry drużny, wszyscy zawodnicy równo zagrali, widać było zgranie, zaangażowanie, "głód piłki", skoncentrowanie. Fajnie, że był niemal cały skład na meczu i wszystkich mogłem sprawdzić na różnych pozycjach... żeby jeszcze było tak na treningach z frekwencją, byłoby wtedy dużo lepiej...

Oby tak dalej, Panowie, tak trzymać, bo jest nieźle. Z tak mądrą, poukładaną grą i... odrobiną szczęścia, którego nam brakowało na jesień, miejmy nadzieję, ze zamieszamy jeszcze w naszej lidze w rundzie rewanżowej, którą zaczynamy pod koniec kwietnia... chcemy ambitnie grać do końca tego sezonu, nie odpuszczamy. Pokażmy, że gramy do końca i że zasługujemy na czołową lokatę w rozgrywkach naszej ligi.

Mecz trwał 90 minut /3 x 30 minut/

Przebieg bramek:

1:0 - '20 min. - Wierchy: Albert Wąsowicz

2:0 - '40min. - Wierchy: Albert Wąsowicz /as. Artur Sułkowski/

2:1 - '70 min. - Beskid: Łukasz Kuska

2:2 - '90 min. - Beskid: Mariusz Banat

herb LKS Wierchy Pasierbiec - seniorzy Informacje o kadrze LKS Wierchy Pasierbiec - seniorzy